• Wszystkie ofertyDąbrowa GórniczaInżynieriaInnePracownik produkcji i magazynu
    Pracownik produkcji i magazynu
    Inżynieria
    BP2 SP. Z O.O.

    Dąbrowa Górnicza
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    produkcja
    obsługa komputera
    samodzielność

    Mile widziane

    surownica
    wózek widłowy

    Opis stanowiska

    BP2 od 1995 r. jest cenionym producentem kompletnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Oferujemy swoje usługi również w ramach Stalowego Centrum Serwisowego. Jesteśmy twórcami systemu SOLROOF – zintegrowanego dachu fotowoltaicznego.

    BP2 posiada pięć zakładów produkcyjnych: na terenie Polski (Kraków, Dąbrowa Górnicza), w Słowacji (Košice) oraz w Rumunii (Cluj Napoca, Timișoara)

    Twój zakres obowiązków

    • praca przy produkcji blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych,
    • kontrola surowców i gotowych wyrobów,
    • przygotowanie towaru do wysyłki,
    • obsługa maszyn profilujących.

    Nasze wymagania

    • dobra umiejętność obsługi komputera,
    • samodzielność,
    • odpowiedzialność,
    • dokładność wykonywania powierzonych zadań.

    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
    • uprawnienia do obsługi suwnicy.

    To oferujemy

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
    • dobrą atmosferę i pracę z ludźmi z pasją,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
    • prywatną opiekę medyczną.

    Benefity

    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • służbowy telefon do użytku prywatnego
    • parking dla pracowników