• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskDesignUX/UIUX/UI Designer
    UX/UI Designer
    Design
    Alerabat.com

    Gdańsk
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    projektowanie interfejsów

    aplikacje webowe

    Figma

    Agile/Scrum

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    UX/UI Designer (współpraca B2B, rozliczenie godzinowe)

    Alerabat.com to narzędzie #1 do oszczędzania na zakupach w Polsce. Oferujemy cashback oraz kupony rabatowe do ponad 3000 sklepów. Jesteśmy obecni w 6 krajach, a z naszych produktów korzysta blisko 3 miliony użytkowników.

    Poszukujemy doświadczonego UX/UI Designera do pracy na zlecenie, z rozliczeniem godzinowym, który pomoże nam w projektowaniu i rozwijaniu interfejsów naszych kluczowych produktów. Będziesz współpracować z naszym zespołem developerskim oraz działem rozwoju produktu i marketingu, tworząc rozwiązania, które mają realny wpływ na miliony użytkowników.

    Twój zakres obowiązków:

    • Projektowanie intuicyjnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika dla naszych produktów (portal web, aplikacja mobilna, wtyczka do przeglądarki)
    • Tworzenie prototypów i makiet w Figma dla nowych funkcjonalności
    • Współpraca z zespołem developerskim przy implementacji projektów
    • Dbanie o spójność wizualną marki we wszystkich produktach
    • Optymalizacja ścieżek użytkownika oraz wskaźników konwersji (conversion rate)

    Produkty, które będziesz rozwijać:

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu UX/UI dla aplikacji webowych i mobilnych
    • Biegła znajomość Figmy
    • Umiejętność tworzenia responsywnych i nowoczesnych projektów interfejsów
    • Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu UX/UI oraz umiejętność ich zastosowania
    • Portfolio prezentujące różnorodne projekty interfejsów
    • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
    • Świetne umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w projektowaniu animacji interfejsów (np. w After Effects)
    • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych
    • Doświadczenie w pracy przy projektach z brażny e-commerce i fintech
    • Umiejętność tworzenia user personas i customer journey maps
    • Doświadczenie w prowadzeniu badań użyteczności i analizy wyników

    Oferujemy:

    • Współpracę w modelu B2B z rozliczeniem godzinowym
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w 100% zdalnej
    • Długoterminową współpracę przy rozwoju produktów używanych przez miliony użytkowników
    • Realny wpływ na kształt i rozwój produktów
    • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

    Jeśli jesteś kreatywnym UX/UI Designerem z pasją do tworzenia intuicyjnych i nowoczesnych interfejsów oraz cenisz sobie elastyczność współpracy B2B, zapraszamy do aplikowania! Dołącz do nas i twórz wyjątkowe doświadczenia użytkowników, które pomogą milionom osób oszczędzać na zakupach!