• Wszystkie ofertyKrakówHRHRStarszy Specjalista ds. Analiz Systemów Motywacyjnych
    Starszy Specjalista ds. Analiz Systemów Motywacyjnych
    new
    HR
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    ms excel
    bazy danych

    Mile widziane

    VBA
    MS Power Platform
    Power Query

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • budowanie modeli analitycznych i symulacyjnych
    • budżetowanie, prognozowanie i kontrolowanie kosztów
    • dostarczanie terminowej i rzetelnej informacji zarządczej z obszaru systemów motywacyjnych
    • wsparcie Menedżera / Eksperta ds. Systemów Motywacyjnych w przygotowywaniu analiz finansowych i efektywnościowych

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość MS Excel, umiejętność pracy z bazami danych
    • umiejętność syntezy, analityki danych oraz wnioskowania
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działanie w szybko zmieniającym się środowisku pracy
    • komunikatywność, skrupulatność, umiejętność planowania i zarządzania czasem pracy
    • znajomość MS Power Platform, Power Query lub VBA będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych