Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Próbkobiorca
new
Inżynieria
ALS

ALS
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo jazdy kat. B
komunikatywność
organizacja pracy
Microsoft Office
Opis stanowiska

ALS jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych dostawców usług z zakresu przemysłu mineralnego, energetycznego i nauk przyrodniczych. Posiada strategicznie zlokalizowane placówki na całym świecie oraz wielodyscyplinarny zespół analityków o wysokim poziomie kwalifikacji i doświadczenia.

Miejsce pracy: Województwo mazowieckie/Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Pobór próbek żywności, wody i wymazów mikrobiologicznych z powierzchni w sklepach oraz zakładach produkcyjnych
  • Pobór próbek produktów spożywczych z półek sklepowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Transport próbek do laboratorium
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z poborem próbek
  • Utrzymywanie pozytywnej relacji z klientem
  • Bieżące prace zlecane przez przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, elastyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy:

Dla ALS zrównoważony rozwój stanowi podstawę jego reputacji i atrakcyjności. ALS stawia na rozwój pracowników zapewniając:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia wdrażające oraz podnoszące kwalifikacje
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Pełny wymiar czasu
  • Pracę w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • Pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Looking for further details?

  • Odwiedź nas pod adresem www.alsglobal.pl