Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Accountant Fixed Asset
new
Finanse
AmRest

AmRest
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
AmRest
AmRest

Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
finanse
SAP
pakiet office
Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • Księgowanie faktur związanych z FA/IA , sprawdzanie dokumentacji pod kątem kompletności i poprawności,
  • Rozliczanie protokołów z ciągłych inwentaryzacji, zakończonych inwestycji (otwarcia, modernizacje, budżety roczne, projekty jednorazowe), zamkniętych lokalizacji,
  • Księgowanie amortyzacji i sprawdzanie zgodności opisów w module FA vs GL,
  • Przygotowywanie wymaganych danych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Aktywne wspieranie projektów w obszarze środków trwałych oraz tworzenie pozytywnych relacji z dostawcami inwestycji,
  • Terminowa kontrola zleceń inwestycyjnych w ramach procedury Capex SSC,
  • Proponuje, wdraża i rozwija rozwiązania systemowe w zakresie automatyzacji i digitalizacji procesów związanych ze środkami trwałymi.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie finansów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaawansowana znajomość MS office i SAP,
  • Skrupulatność, sumienność, umiejętność planowania i organizacji pracy, samodzielność w zdobywaniu wiedzy.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji,
  • Premię roczną - do 10% rocznych zarobków brutto,
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym,
  • Spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,
  • Przyjazną atmosferę i kulturę dzielenia się wiedzą.