Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

IT Dynamics 365 Product Owner
new
PM
AmRest

AmRest
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
AmRest
AmRest

Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
ERP
SCM
Mile widziane
Dynamics 365
Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • Konfiguracja i zarządzanie systemem Microsoft D365 Commerce/SCM,
  • Współprojektowanie nowych funkcjonalności oraz integracji zewnętrznych systemów z Dynamics 365,
  • Rozwijanie i bezpośredni wpływ na produkt poprzez możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Tworzenie specyfikacji i weryfikacja dostarczonego rozwiązania pod kątem zgodności z oczekiwaniami technicznymi i biznesu,
  • Koordynowanie pracy różnych działów oraz partnerów zewnętrznych odpowiedzialnych za wdrożenie systemu.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Masz min. 5 lat doświadczenia w pracy z systemami typu POS/ERP jako konsultant/administrator/wdrożeniowiec,
  • Znajomość systemu Dynamics 365 Commerce/SCM będzie dodatkowym atutem,
  • Potrafisz koordynować pracę różnych działów oraz zarządzać konfliktami,
  • Analitycznie myślisz i kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów,
  • Sprawnie komunikujesz się z użytkownikami ze strony biznesu jak i technicznymi,
  • Umiesz swobodnie rozmawiać po angielsku (min. B2).

Oferujemy:

  • Stabilność - oferujemy Ci umowę o pracę, co daje Ci pewność i bezpieczeństwo,
  • Premia roczna - możesz otrzymać nawet do 20% rocznych zarobków brutto, co jest naszym sposobem na docenienie Twojego wkładu,
  • Elastyczność - dostosowujemy godziny pracy do Twoich potrzeb, oferując model hybrydowy,
  • Spersonalizowany pakiet benefitów - ciesz się zniżkami do naszych kawiarni i restauracji, prywatną opieką medyczną, kartą Multisport i wieloma innymi korzyściami, które możesz dostosować do siebie,
  • Przyjazna atmosfera - dołącz do zespołu, który ceni kulturę dzielenia się wiedzą i wspiera indywidualny rozwój,
  • Rozwój - dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych platform szkoleniowych.