Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

IT POS System Administrator
Support
AmRest

AmRest
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
AmRest
AmRest

Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
ERP
D365
Angielski
Mile widziane
Azure DevOps
Friendly offer
Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • Monitorowanie wydajności komponentów rozwiązań POS oraz podejmowanie niezbędnych działań w celu optymalizacji systemu,
  • Obsługa incydentów i rozwiązywanie problemów zgodnie z ustalonym SLA,
  • Kontrolowanie świadczonych usług na podstawie miesięcznego przeglądu dostawców IT,
  • Uczestnictwo w procesie wdrażania nowych wersji systemu POS,
  • Poznawanie nowych funkcjonalności / zmian systemu w celu zapewnienia skutecznego wsparcia,
  • Realizowanie ustaleń i zaleceń audytu bezpieczeństwa zgodnie z przepisami,
  • Zapewnienie ochrony danych nowego systemu POS i tworzenie kopii zapasowych.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: informatyka / technologia informatyczna,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz Dynamics 365,
  • Znajomość systemów ERP, Azure, Azure DevOps będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne, dbanie o szczegóły,
  • Język angielski na poziomie B2.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji,
  • Premia roczna - do 10% rocznych zarobków brutto,
  • Spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,
  • Przyjazną atmosferę i kulturę dzielenia się wiedzą,
  • Ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe.