• Wszystkie ofertyGdyniaHoReCaGastronomiaKierownik Zmiany KFC Gdynia
    Kierownik Zmiany KFC Gdynia
    new
    HoReCa
    AmRest

    AmRest

    Gdynia
    1 348 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    AmRest

    AmRest

    Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    skuteczna komunikacja

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    W KFC rozwiniesz swoje skrzydła.

    Możesz odkrywać nowe ścieżki i tworzyć własny mix doświadczeń

    dostosowany do Twoich oryginalnych potrzeb lub stać się najlepszym w tym, co robisz teraz, dodając przypraw Twojej karierze.

    Twój oryginalny dzień pracy:

    • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w restauracji.
    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych Gości.
    • Dbanie o najwyższą jakość serwowanych produktów.
    • Wsparcie Zespołu na stanowiskach pracy.

    W Tobie doceniamy:

    • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem lub prowadzeniu samodzielnych projektów.
    • Pozytywne nastawie do realizacji zadań i celów sprzedażowych.
    • Elastyczność i otwartość na zmiany.
    • Nastawienie na naukę i rozwój osobisty.

    Co KFC ma dla Ciebie:

    • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska.
    • Praca i rozwój w firmie o globalnym zasięgu.
    • Umowa o pracę.
    • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego.
    • Twoje zaangażowanie przekłada się na atrakcyjne wynagrodzenie i premie.
    • Pakiet benefitów dopasowany do Twoich potrzeb m.in.: pakiet medyczny, karta Multisport, vouchery zakupowe, prywatny program oszczędnościowy.
    • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach.
    • Dostęp do platformy językowej (możliwość nauki aż 12 języków).
    • Premia za polecenie przyjaciela do pracy.

    dź sobą. Bądź z nami.

    Dołącz do oryginalnej rodziny!

    1 348 - 1 556 USD