• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaGastronomiaKucharz Restauracji Platter by Karol Okrasa
    Kucharz Restauracji Platter by Karol Okrasa
    HoReCa
    Hotel InterContinental Warszawa

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Do autorskiej resturacji Platter by Karol Okrasa poszukujemy kucharza na stanowisko Chef de partie. Restaurcja zamnkięta w dniach: niedziela i poniedziałek. Menu w restaurcji zmieniane sezonowo
    • Przygotowywanie dań z menu a’la carte zgodnie z recepturami i ze standardami mającymi na celu osiągnięcie najwyższego poziomu zadowolenia gości
    • Zaangażowanie w świadczenie usług kulinarnych w sposób profesjonalny dla gości i współpracowników

    Nasze wymagania

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Umiejętność dbania o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
    • Wytrzymałość fizyczną pozwalającą na długotrwałą pracę w pozycji stojącej
    • Chęć rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia

    To oferujemy

    • Codziennie czysty uniform
    • Pracę na wysokiej jakości sezonowych produktach
    • Współtworzenie menu
    • Nowoczesny sprzęt gastronomniczy
    • Stała pomoc zespołu stewardingu w utrzymywaniu czystości na kuchni
    • W pełni dofinansowana opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych
    • Zniżki sieciowe w ponad 100 krajach na całym świecie
    • Posiłki
    • Bony świąteczne i prezenty
    • Parking pracowniczy w atrakycjnej kwocie
    • Integracje i szkolenia pracownicze