• Oferty
  • Wszystkie ofertyStrzelinBI & DataProperty Specialist
    Property Specialist
    BI & Data
    AmRest

    AmRest

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    AmRest

    AmRest

    Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    excel
    analiza

    Opis stanowiska

    Twoje wyzwania:

    • Utrzymywanie i bieżąca aktualizacja oraz tworzenie nowych baz danych znajdujących się w obszarze działania Property Management,
    • Weryfikacja poprawności wystawienia otrzymanych faktur oraz wyjaśnianie nieścisłości, w tym kontakty z wynajmującymi / wydzierżawiającymi,
    • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji, pomoc w pozostałych czynnościach administracyjnych,
    • Odpowiednia dystrybucja wewnętrzna korespondencji oraz utrzymanie poprawnego systemu archiwizacji korespondencji z wynajmującymi / zarządcami,
    • Wsparcie zespołu operacji w tematach z obszaru działalności Property Management m.in. weryfikacji zapisów umów i pomoc w ich interpretowaniu, sprawdzanie księgowanych płatności, poprawności wystawionych faktur, pomoc w kontaktach z wynajmującym/zarządzającymi itp.,
    • Bieżąca współpraca z działami prawnym, księgowym, facility i operacyjnym,
    • Samodzielne prowadzenie przypisanych projektów,
    • Wsparcie pracy działu Property Management.

    Twoje doświadczenie i umiejętności:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie, administracja, nieruchomości i inwestycje, ekonomia, prawo lub pokrewne),
    • Min. 1 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Język angielski na poziomie B1/B2,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (w tym Excel),
    • Umiejętności analityczne,
    • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,
    • Komunikatywność,
    • Proaktywność i samodzielność,
    • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Będziesz kontynuować rozwój zawodowy w organizacji o globalnym zasięgu, która w 2022 roku znalazła się na liście World’s Best Employers (The Forbes & Statista),
    • Dołączysz do zgranego zespołu o zróżnicowanym doświadczeniu, w którym wspieramy się na co dzień, dzielimy wiedzą i wspólnie rozwijamy,
    • Otrzymasz ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe, możliwość tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań,
    • Otrzymasz umowę o pracę, premię roczną oraz pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, zniżki do naszych restauracji oraz kawiarni).