Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Architect KFC
new
Inżynieria
AmRest

AmRest
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
AmRest
AmRest

Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
organizacja pracy
AutoCAD
Opis stanowiska

Jako Senior Architekt marki KFC będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie projektami, tworzenie standardów Brand Design oraz pracę nad Brand Manual’em. W Twoim zakresie obowiązków będzie dostarczanie współczesnych, dobrych jakościowo i efektywnych kosztowo rozwiązań projektowych wspierających rozwój marki na rynku.

Twoje wyzwania:

· Tworzenie i zarządzanie projektami restauracji KFC zgodnie ze standardami marki, współpraca z lokalnymi architektami

· Tworzenie standardów marki KFC,

· Monitorowanie i wspieranie procesu wdrażania projektu wraz z działami partnerskimi,

· Nadzorowanie wykonania dokumentacji projektowej i zarządzanie procesami projektowymi w ramach strategii marki,

· Zarządzanie tworzeniem materiałów szkoleniowych dla innych działów i prowadzeniem niezbędnych szkoleń wewnętrznych.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku Architektura,
  • Minimum 4 lata doświadczenia w zawodzie architekta (samodzielne zarządzanie projektem i zespołem projektowym)
  • Umiejętność zarządzania projektami mile widziana
  • Uprawnienia projektowe mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD, SketchUp, Photoshop,
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość standardów i norm prawa budowlanego,
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania obiektów gastronomicznych lub lokali sieciowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Premia roczna - do 20% rocznych zarobków brutto,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji,
  • Praca w systemie hybrydowym - miejsce pracy Wrocław,
  • Spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,
  • Rozwój zawodowy i osobisty napędzany wyzwaniami i kulturą dzielenia się wiedzą,
  • Przyjazna i otwarta atmosfera, w której można wyrażać swoje opinie i dzielić się swoimi spostrzeżeniami.