Oferty
Content Creator - Social Media Specialist
Media

Jawczyce
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

dobra organizacja pracy

elastyczność

kreatywność

odpowiedzialność

Adobe Photoshop

reklamy

social media

prawo jazdy kat. B

Mile widziane

marketing manager

pomysłowość

sprzedaż

język angielski

marketing

skuteczna komunikacja

Opis stanowiska

AMS Motors Group – to niezależny salon aut luksusowych, specjalizujący się w markach takich jak Audi, Bentley, Porsche, Mercedes, Land Rover, Lamborghini, BMW i Ferrari. Jesteśmy dumnym posiadaczem jednego z najbardziej ekskluzywnych salonów w Polsce. Nasza działalność obejmuje sprzedaż aut nowych i używanych na terenie całego świata. Z naszym doświadczonym zespołem i pasją do motoryzacji, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi i niezapomniane doświadczenie zakupowe.

OPIS STANOWISKA

Jako Content Creator - Social Media Specialist związany z motoryzacją, reklamą, promocją oraz zarządzaniem relacjami z Influencerami, będziesz odpowiedzialny za tworzenie strategii i kampanii marketingowych w mediach społecznościowych, skupionych na branży motoryzacyjnej. Twoim celem będzie zwiększenie świadomości naszej firmy i marki, dotarcie do nowych klientów oraz budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z influencerami.

Twoje zadania będą obejmować:

  1. Tworzenie i zarządzanie strategią marketingową w mediach społecznościowych, która skupia się na motoryzacji, reklamie i promocji.
  2. Kreowanie i publikowanie unikalnych, atrakcyjnych treści związanych z motoryzacją, takich jak zdjęcia, filmy, artykuły i infografiki, które przyciągną uwagę naszej docelowej grupy odbiorców.
  3. Planowanie i realizacja kampanii reklamowych i promocyjnych w mediach społecznościowych, w celu zwiększenia zaangażowania, zasięgu i konwersji.
  4. Monitorowanie i analiza wyników kampanii marketingowych, w celu oceny ich skuteczności i dostosowania strategii w oparciu o dane.
  5. Aktywne poszukiwanie, budowanie i utrzymywanie relacji z influencerami z branży motoryzacyjnej, w celu współpracy i promocji naszej marki.

WYMAGANIA

  1. Doświadczenie w zarządzaniu mediów społecznościowych i tworzeniu treści związanych z motoryzacją.
  2. Znajomość trendów i innowacji w dziedzinie social media marketingu.
  3. Umiejętność tworzenia atrakcyjnych, angażujących treści wizualnych i tekstowych.
  4. Znajomość narzędzi analitycznych do monitorowania i oceny efektywności kampanii.
  5. Umiejętności interpersonalne i umiejętność budowania relacji z influencerami.
  6. Kreatywność, samodzielność i zdolność do pracy w zespole.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Finanse - w zależności od doświadczenia oraz umiejętności, przewidujemy wynagrodzenie podstawowe na poziomie od 7 500 do 15 000 PLN netto na umowie B2B💰

Wymiar czasu pracy - pełny etat

Tryb pracy: praca w biurze na ul. Poznańskiej 84, Jawczyce/ Warszawa lub hybrydowa

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, posiadasz umiejętności marketingowe i jesteś gotowy na wyzwania w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Content Creator - Social Media Specialist