• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańDesignGrafikaGraphic designer
    Graphic designer
    new
    Design
    ANIA KRUK sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Figma
    photoshop
    Illustrator
    typografia

    Mile widziane

    animacja

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    ANIA KRUK to biżuteria, która pasuje do Ciebie. Cieszy nas różnorodność i niezależność, a w dodatkach — ponadczasowość i lekkość. Nasze produkty wpisują się w najnowsze trendy, inspirują, a dodatkowo sprawiają, że czujesz się sobą. Kochamy biżuterię, ale wykorzystujemy nasze kanały, by mówić o rzeczach ważnych — wierzymy, że dzięki temu zmieniamy świat.

    Aktualnie do naszego zespołu BRAND, PR & CSR poszukujemy osoby, która obejmie rolę:

    GRAPHIC DESIGNER

    DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

    • tworzenie kreacji do materiałów marketingowych na potrzeby kampanii DIGITAL
    • projektowanie materiałów webowych (newslettery, materiały na stronę internetową, materiały - szablony na kanały Social Media)
    • projektowanie oraz przygotowanie materiałów do druku (materiały POS do butików stacjonarnych, materiały dodawane do zamówień)
    • wsparcie prac kreatywnych przy tworzeniu i opracowywaniu koncepcji marketingowych oraz nowych kampanii

    POTRZEBNE CI BĘDĄ:

    • znajomość zasad projektowania - teorii barw, zasad kompozycji, typografii oraz architektury informacji
    • praktyczna znajomość narzędzi graficznych: Figma, pakietu Adobe Creative Cloud (przed wszystkim Adobe Photoshop oraz Illustrator)
    • wysoko rozwinięte poczucie estetyki i dbałość o detale
    • efektywne zarządzanie czasem pracy
    • śledzenie najnowszych trendów i rozwiązań graficznych oraz umiejętność wprowadzania ich w życie

    DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

    • umiejętności dotyczące projektowania animacji

    TO OFERUJEMY:

    • elastyczny czas pracy (pełny etat)
    • pracę z fajnymi ludźmi, którym zależy, którzy są ciekawi innych i ich punktów widzenia, potrafią dawać i przyjmować feedback, którzy patrzą na firmę całościowo i pomagają sobie nawzajem
    • możliwość przyprowadzania zwierzaków do biura - pupile naszych pracowników stali się już stałą częścią naszego Teamu :)
    • super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych - korzystny rabat
    • spotkania integracyjne
    • Twoje zdrowie i samopoczucie są dla nas ważne, dlatego po okresie próbnym zapewniamy prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport

    Na co dzień w naszej pracy kierujemy się wartościami:

    • odpowiedzialność: za swoje działania i słowa, za swój rozwój
    • współpraca: nastawienie na zespół, a nie jednostkę
    • odwaga:  w samodzielnym myśleniu, przyznaniu się do błędu i zmianie zdania
    • ciekawość: ciągłe szukanie nowych rozwiązań, otwartość na inne perspektywy

    Więcej o naszej kulturze pracy możesz się dowiedzieć śledząc:

    instagram @ aniakruk_jewellery

    instagram Ani @ aniakruk_unofficial

    czytając artykuły na blogu: https://aniakruk.pl/blog/