• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentJunior Internal HR Specialist
    Junior Internal HR Specialist
    HR
    Antal

    Antal

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacje
    selekcja kandydatów
    HR
    Angielski
    dobra organizacja pracy
    u. interpersonalne

    Mile widziane

    doś. rekrutacyjne

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

    Twój zakres zadań:

    • wsparcie w realizacji procesów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, organizacja i uczestniczenie w spotkaniach, wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów),
    • wsparcie w organizacji szkoleń/warsztatów
    • pomoc w działaniach rozwojowych i EB
    • wsparcie działu HR w wielu ciekawych projektach i inicjatywach

    Jeżeli:

    • chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze HR w międzynarodowej agencji doradztwa personalnego,
    • masz już pierwsze doświadczenia w rekrutacji/ selekcji kandydatów lub HR
    • studiujesz bądź jesteś absolwentem/ką psychologii, socjologii lub ZZL
    • liczy się dla Ciebie praca w środowisku dbającym o przyjazne relacje i dająca możliwość wdrażania własnych inicjatyw
    • znasz język angielski na poziomie min. B2
    • potrafisz planować i ustalać priorytety
    • masz bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    • jesteś osobą analityczną, sumienną, zaangażowaną i zdeterminowaną
    • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej

    To znaczy, że powinieneś aplikować!

    Oferujemy:

    • pracę w wewnętrznym dziale HR i współpracę z najlepszymi Headhunterami na rynku
    • opiekę wyrozumiałego Mentora, z którym wspólnie będziesz prowadził wiele projektów i inicjatyw HR
    • unikalną możliwość budowania marki osobistej w mediach i w branży
    • możliwość awansu w strukturach firmy
    • pakiet szkoleń i możliwość czerpania z firmowych dobrych praktyk i doświadczeń
    • dodatkowe benefity (opieka medyczna, kafeteria benefitów, możliwość podnoszenia kompetencji językowych)
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz: