• Wszystkie ofertyWarszawaSupportCustomer Support with German
    Customer Support with German
    new
    Support
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    niemiecki
    Angielski

    Opis stanowiska

    Nasz Klient i Twój przyszły pracodawca to międzynarodowa firma, zajmująca się wspieraniem klientów z całego świata. Twoim zadaniem będzie wsparcie Klientów z Niemiec.

    Firma zajmuje się wsparciem w wielu branżach tj.: ubezpieczenia, social media, e-commerce, bankowość, czy tłumaczenia. Zatrudnia kilkaset osób w na świecie i aktualnie powiększa polski zespół.

    Nowoczesne biuro, płaska struktura, efektywny onboarding (dzięki któremu szybko wdrożysz się w codzienne obowiązki) i zespół, który zawsze służy pomocą.

    Chcesz rozwijać się w firmie, która przyśpieszy postęp Twojej kariery, a przy okazji zapewni jakościowy wpis do Twojego CV?

    Nie zwlekaj! Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj.

    Forma umowy: UoP

    Model pracy: stacjonarnie/hybrydowo

    Liczba otwartych pozycji: 10

    Poziom: Junior, Mid

    Lokalizacje biur: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź

    Twój zakres obowiązków:

    • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim
    • Rozwiązywanie problemów klientów dotyczących zmian danych, propozycji rozwiązań, czy wsparcie reklamacji
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i zapewnianie wysokiej jakości usług
    • Odpowiedzialność za relacje oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

    Nasze wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (ponad średniozaawansowany) - warunek konieczny
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (średniozaawansowany) - warunek konieczny
    • Komunikatywność i otwartość
    • Wysoka kultura osobista

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (korporacyjne np.: w branży SSC/BPO)
    • Znajomość dodatkowego języka tj.: hiszpański, francuski, holenderski lub grecki

    Co oferujemy:

    • Szkolenie wdrożeniowe – nie wymagamy doświadczenia w obsłudze klienta oraz otrzymasz wynagrodzenie za okres szkoleniowy
    • Stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie z dużymi możliwościami rozwoju kariery zawodowej
    • Program rekomendacji pracowników - jeżeli pomożesz znaleźć nam nowych pracowników otrzymasz dodatkowe bonusy pieniężne
    • Miłą atmosferę w pracy, w której zapewnione są różne szkolenia i kursy
    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i posługiwania się na co dzień językami obcymi

    Benefity:

    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość awansu po 6 miesiącach
    • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Wyprawka dla dziecka
    • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
    • Bonusy i paczki świąteczne

    Etapy rekrutacji:

    1. Analiza CV
    2. Rozmowa z Konsultantem Antal
    3. Rozmowa z Rekruterem Klienta
    4. Test znajomości językowej (opcjonalnie)
    5. Zatrudnienie

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.