• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskZdrowieFarmacjaDelivery Site Lead
    Delivery Site Lead
    new
    Zdrowie
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    farmacja

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: Gdańsk

    Model pracy: Hybrydowo

    Poziom: Lead/ Manager

    Proces rekrutacji: Online

    O przyszłym pracodawcy:

    Nasz Klient jest zaangażowany w pomaganie wiodącym firmom na świecie w budowaniu silniejszych biznesów poprzez działania i biura na całym świecie.

    Jako globalny gracz, oferuje możliwość uczestniczenia w różnych programach szkoleniowych i rozwojowych oraz odkrywania możliwości kariery i doświadczeń w innych krajach i działach.

    Będziesz miał(a) doskonałą szansę na uczestnictwo w projektach, które rozwijają Twoje umiejętności i dalej kształtują Twoją ścieżkę kariery.

    Lider Działu Spraw Regulacyjnych

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie działem, zapewnianie terminowej i wysokiej jakości realizacji zgłoszeń regulacyjnych.
    • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego dla regionalnych liderów klientów.
    • Monitorowanie i zapewnianie zgodności z wymaganiami regulacyjnymi specyficznymi dla poszczególnych krajów.
    • Ustanawianie nowych procesów i dokumentacji w celu optymalizacji działań.
    • Efektywne zarządzanie zasobami zespołu, budżetem oraz rotacją pracowników.
    • Proaktywne rozwiązywanie problemów we współpracy z Menedżerem ds. Zaangażowania.
    • Zapewnianie zgodności z planem szkoleń ogólnych i obowiązkowych kursów oraz zarządzanie przestrzeganiem zapisów szkoleniowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie farmacji, biotechnologii, medycyny lub pokrewnych.
    • Doświadczenie w obszarze spraw regulacyjnych dotyczących farmaceutyków, chemikaliów lub wyrobów medycznych.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Znajomość przepisów i standardów regulacyjnych na poziomie krajowym i międzynarodowym.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
    • Zdolność do pracy pod presją i skutecznego rozwiązywania problemów.
    • Bardzo dobra znajomość angielskiego (praca w międzynarodowym zespole).

    Oferujemy:

    • Rozbudowany pakiet benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna LuxMed, w tym opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie, benefity z zakresu kafeterii.
    • Możliwość bycia częścią globalnej organizacji skoncentrowanej na rozwoju.
    • Rozwój zawodowy i jasna ścieżka kariery.
    • Możliwości szkoleniowe i rozwojowe, w tym kursy językowe.
    • Stabilną pracę i współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem.
    • Pracę w modelu hybrydowym.

    Co się stanie po Twojej aplikacji?

    1. Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
    2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówiony/a na spotkanie bezpośrednio z Działem HR i Twoim przyszłym przełożonym.
    3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.