• Oferty
  • Wszystkie ofertyBełchatówLogistykaLogistykaDemand Planner
    Demand Planner
    new
    Logistyka
    Antal Sp. z o.o.

    Bełchatów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych
    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, wiodącego producenta w branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Demand Planner / Specjalista ds. Planowania

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie i utrzymanie prognoz krótko i długo terminowych na poziomie produktów, uwzględniając informacje biznesowe oparte na trendach rynkowych, sezonowości oraz strategii marketingowo-finansowej
    • budowanie długo- i krótkookresowych prognoz popytu
    • monitorowanie poziomu dostępności zapasu w całym łańcuchu dostaw organizacji
    • przygotowywanie przekrojowych analiz, oceny ryzyka w oparciu o dane historyczne
    • analizowanie bieżących trendów i danych, celem budowania optymalnej prognozy
    • wsparcie parametryzacji w okresach specjalnych (święta, wydarzenia)
    • monitorowanie i raportowanie jakościowych prognoz
    • współpraca z ekipami logistycznymi celem zagwarantowania poprawności procesu zamówień oraz zaopatrzenia dla wszystkich kanałów sprzedaży
    • diagnozowanie i analiza struktury zapasu
    • podejmowanie działań mających na celu optymalizację zapasu
    • weryfikowanie poprawności działania narzędzi planowania
    • komunikowanie na bieżąco prognoz dla innych działów
    • współpraca z dostawcami celem dokładności planowania

    Co pomoże Ci w realizacji zadań:

    • rozumienie zależności w procesach łańcucha dostaw
    • doświadczenie na zbieżnym stanowisku
    • doskonałe umiejętności analityczne połączone z umiejętnością analizy dużej ilości danych
    • umiejętność podejmowania szybkich decyzji, w tym umiejętność pracy pod presją i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów
    • umiejętność efektywnej komunikacji oraz współpracy z różnymi dziedzinami w organizacji

    Co oferuje przyszły pracodawca:

    • stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę
    • możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
    • pakiet opieki medycznej
    • ubezpieczenie na życie
    • karta sportowa
    • dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje
    • praca w nowoczesnym środowisku w zespole doświadczonych specjalistów

    Projekt rekrutacyjny:

    1. Po akceptacji Twojej aplikacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie Konsultant Antal.
    2. Spotkanie w siedzibie klienta z bezpośrednim przełożonym.
    3. Decyzja