• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaLogistykaJunior Export Manager
    Junior Export Manager
    new
    Logistyka
    ER Group

    ER Group

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    fmcg

    sprzedaż

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, rozpoznawalnego producenta z branży zdrowej żywności, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Export Managera.

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie w rozwijaniu sprzedaży i prowadzeniu negocjacji handlowych z nowymi kontrahentami na rynkach zagranicznych,
    • Współpraca z zespołem w zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami firmy, w szczególności z dużymi sieciami handlowymi,
    • Współudział w analizie rynku i konkurencji na arenie międzynarodowej w celu opracowania strategii sprzedażowej,
    • Udział w planowaniu i realizacji działań sprzedażowych z naciskiem na ekspansję na rynki zagraniczne,
    • Uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach z klientami,
    • Wspieranie przygotowania ofert handlowych oraz współpraca z działem marketingu.

    Wymagania pracodawcy:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą eksportową w branży FMCG,
    • Znajomość zasad współpracy z dużymi sieciami handlowymi,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych,
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w środowisku biznesowym,
    • Dobra organizacja pracy i chęć rozwoju zawodowego.

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną formę zatrudnienia,
    • Wynagrodzenie stałe i system premiowy zależny od wyników,
    • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta Multisport,
    • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
    • Narzędzia służbowe do pracy,
    • Wsparcie ze strony bardziej doświadczonych pracowników i możliwość rozwoju w strukturach firmy.