• Wszystkie ofertyKrakówSupportKonsultant z Językiem Niemieckim (bez doświadczenia)
    Konsultant z Językiem Niemieckim (bez doświadczenia)
    new
    Support
    Antal Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    customer support

    Opis stanowiska

    Znasz język niemiecki na poziomie B2/C1?

    Chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze obsługi klienta?

    Lubisz pracę z ludźmi?

    W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!

    Lokalizacja: Łódź

    Forma umowy: UoP

    Rodzaj pracy: hybryda

    Start pracy: ASAP

    Liczba otwartych pozycji: 10

    Obowiązki:

    • Udzielanie pomocy klientom w zakresie telefonicznych/mailowych zapytań dotyczących zamówień klientów, informacji o produktach, polityki firmy itp
    • Zapewnianie klientom kompletnych i dokładnych rozwiązań problemów
    • Rozpatrywanie reklamacji
    • Praca z różnymi platformami w celu śledzenia, utrzymywania zamówień, zwrotów i kredytów
    • Proaktywne zaangażowanie w utrzymywanie aktualnej dokumentacji procedur
    • Eskalowanie problemów w zorganizowany sposób do kierownictwa CS

    Wymagania:

    • Płynna znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B2/C1) oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2) - znajomość jednego z języków europejskich (niemiecki, francuski, hiszpański, ew. włoski lub holenderski - minimum B2) będzie dodatkowym atutem
    • Gotowość do pracy zmianowej i w krótkotrwałym projekcie
    • Dostępność od zaraz - warunek konieczny
    • Nastawienie na rozwój
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Komunikatywność
    • Proaktywność
    • Ambitna i zaangażowana postawa

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Współfinansowanie karty Multisport/dostęp do Platformy Kafeteryjnej
    • Prywatna opieka medyczna finansowana przez Pracodawcę
    • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę
    • Zakup produktów firmowych po preferencyjnych cenach
    • Wydarzenia integracyjne
    • Prezenty świąteczne
    • Program poleceń pracowniczych
    • Stabilne zatrudnienie
    • Szkolenia

    Co się stanie po Twojej aplikacji? Etapy procesu rekrutacyjnego:

    1. Skontaktuje się z Tobą konsultant Antal, który przeprowadzi wstępną rozmowę rekrutacyjną.

    2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielstwem klienta (interview + test językowy)

    3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

    Czym jest Antal?

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menadżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie.

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, którzy utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.