• Wszystkie ofertyKatowiceFinanseKsięgowośćKsięgowa/-y Księgi Głównej
    Księgowa/-y Księgi Głównej
    new
    Finanse
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    ERP
    podatki
    księgowość

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: Katowice lub Toruń

    Model pracy: Hybrydowo

    Poziom: Specialista

    Proces rekrutacji: Online

    Dla naszego Klienta, międzynarodowego fintechu, poszukujemy doświadczonego Księgowego/Księgowej Księgi Głównej, który/a będzie odpowiedzialny/a za kompleksowe prowadzenie księgowości polskiej i zagranicznej.

    Księgowa/-y Księgi Głównej z j. angielskim

    Twoje przyszłe zadania:

    • Prowadzenie księgi głównej i pozostałych rejestrów księgowych w księdze głównej.
    • Zamknięcie miesiąca oraz zapewnienie poprawności danych.
    • Sprawdzanie i księgowanie dokumentów księgowych.
    • Sporządzanie deklaracji VAT.
    • Kalkulacja podatku CIT.
    • Sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat.
    • Aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

    • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Posiadasz wykształcenie, preferencyjnie finanse i rachunkowość.
    • Znasz j. angielski na poziomie min. B1.
    • Znasz przynajmniej jeden z systemów ERP (Sage, Symfonia).
    • Znasz obowiązujące przepisy z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
    • Lubisz pracować w zespole
    • Cechuje Cię dokładność, rzetelność oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pracę w zespole profesjonalistów.
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele innych)
    • Hybrydowy model pracy, elastyczny czas pracy

    Co się stanie po Twojej aplikacji?

    Etapy procesu rekrutacyjnego:

    1. Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
    2. Następnie zostaniesz zarekomendywany/a i umówimy się na spotkanie bezpośrednio z Działem HR i Twoim przyszłym przełożonym.
    3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.