• Wszystkie ofertyPoznańHRRecruitmentMenedżer Zespołu Rekrutacyjnego
    Menedżer Zespołu Rekrutacyjnego
    new
    HR
    Antal Sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    niemiecki

    Opis stanowiska

    Stanowisko: Manager Zespołu Rekrutacyjnego

    Lokalizacja: Poznań (praca hybrydowa)

    Aktualnie dla renomowanej firmy rekrutacyjnej o międzynarodowym zasięgu poszukujemy doświadczonego Managera Zespołu Rekrutacyjnego.

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem poprzez wyznaczanie priorytetów zespołowych i indywidualnych, monitorowanie postępów, zarządzanie ścieżką kariery pracowników itd.
    • Terminowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w oparciu o wskaźniki jakościowe, zapewnienie zgodności pracy zespołu z normami firmy.
    • Aktywny udział w projekcie optymalizacji procesów w firmie
    • Optymalizacja procesów rekrutacyjnych i rozwój źródeł pozyskania kandydatów.
    • Systematyczna analiza rynku w zakresie dostępności kandydatów, warunków zatrudnienia oraz ofert konkurencyjnych firm.
    • Zapewnienie efektywnej komunikacji z innymi działami firmy
    • Raportowanie do dyrektora zarządzającego.

    Oczekiwania:

    • Minimum 8-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Umiejętność pracy z KPI i skutecznego monitorowania i egzekwowania wyników zespołu.
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (min. B2).
    • Silna orientacja na wyniki, przywództwo, elastyczność i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Praca zdalna z cyklicznymi wizytami w biurze w Poznaniu.
    • Duża autonomia w działaniu.
    • Udział w nowatorskich projektach strategicznych.
    • Szansa na dalszy rozwój i optymalizację procesów w zespole.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. budżet szkoleniowy, opieka medyczna, kafeteria MyBenefit itd.)