• Wszystkie ofertyOżarów MazowieckiMarketingMarketingSpecjalista ds. marketingu i wsparcia administracji
    Specjalista ds. marketingu i wsparcia administracji
    new
    Marketing
    Antal Sp. z o.o.

    1 426 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    socialmedia

    marketing

    Opis stanowiska

    Dla naszego międzynarodowego klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań na rynku energetycznym poszukujemy specjalisty ds. administracji oraz wsparcia marketingu.

    Specjalista ds. marketingu i administracji

    Zakres obowiązków:

    • Lokalne (Polska) wdrożenie i prowadzenie strategii wizerunkowej i marketingowej Grupy
    • Prowadzenie profili na portalach społecznościowych, tworzenie postów do prowadzonych kanałów, promowani treści, odpowiedzialność za treść publikacji na stronie internetowej organizacji
    • Opracowywanie i wdrożenie strategii digital marketing w na platformach SoMe (m.in. LinkedIn, Facebook, YouTube) dla organizacji w Polsce
    • Tworzenie koncepcji wizualnych (grafik)