• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaInżynier budowy - branża elektryczna
    Inżynier budowy - branża elektryczna
    Inżynieria
    AODC SP. Z O.O.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    ms excel
    praca zespołowa
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    AODC Sp. z o.o.

    AoDC (Art of Data Center) to zespół inżynierów z 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu, budowaniu i serwisowaniu obiektów Data Center dla instytucji publicznych i komercyjnych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Inżynier budowy – prace elektryczne

    Miejsce pracy: Warszawa lub Kraków/Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu/robót/inżynierami budowy/kosztorysantem oraz Inspektorami/Przedstawicielami Zamawiającego,
    • Nadzór techniczny nad robotami budowlanymi oraz jakością ich wykonania,
    • Nadzór nad organizowaniem przebiegu prac zgodnie z zasadami BHP oraz dokumentacją projektową,
    • Koordynacja realizacji prac podwykonawców,
    • Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów
    • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy/kontraktu zgodnie z przyjętym standardem i wewnętrznymi procedurami,
    • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji oraz weryfikacja dokumentacji projektowej dla powierzonego zakresu robót,
    • Wsparcie w rozliczeniu podwykonawców,
    • Udział w odbiorach częściowych/końcowym robót oraz naradach koordynacyjnych,
    • Kompletowanie dokumentacji formalnej inwestycji,
    • Ścisła współpraca z innymi branżami w trakcie procesu budowlanego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (inżynierskie), preferowane kierunki elektrotechnika, elektronika, inżynieria środowiska w zakresie układów chłodniczych,
    • Znajomość oprogramowania typu CAD, dobra znajomość oprogramowania MS Office,
    • Znajomość aparatury elektrycznej nn i SN / elementów klimatyzacji,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Podstawowa wiedza z zakresu BHP na budowie,
    • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, sumienność,
    • Zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań, terminowość,
    • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem,
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów realizacyjnych dla potrzeb budowy serwerowni.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w renomowanej firmie (umowa o pracę/ umowa zlecenie/ kontrakt B2B),
    • Pakiet świadczeń dodatkowych np. Karta Multisport, Medicover,
    • Szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
    • Samochód służbowy,
    • Laptop oraz telefon komórkowy.