• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneInżynier Presales / Specjalista ds. Wycen – branża sanitarna
    Inżynier Presales / Specjalista ds. Wycen – branża sanitarna
    new
    Finanse
    AODC SP. Z O.O.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    prawo jazdy
    dobra organizacja pracy
    Angielski

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne prowadzenie procesu analizy kosztowej prowadzonych projektów pod kątem instalacji sanitarnych, z największym udziałem systemów klimatyzacji,
    • Identyfikacja i kompletacja kosztów projektowych związanych z branżą sanitarną,
    • Weryfikacja i optymalizacja kosztów projektowych związanych z branżą sanitarną,
    • Przygotowanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji i pozyskanie ofert dostawców i podwykonawców,
    • Weryfikacja ofert oraz wybór dostawców i podwykonawców,
    • Samodzielna analiza kosztów dla potrzeb składanych ofert,
    • Optymalizacja wycen projektowych,
    • Wykonywanie koncepcji projektowych/technicznych,
    • Prezentacja rozwiązań technicznych u Klientów,
    • Ścisła współpraca z innymi działami Firmy.

    Wymagania:

    • Udokumentowane doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu ofert lub projektów infrastrukturalnych minimum 1 rok,
    • Doświadczenie w prowadzeniu procesów optymalizacji kosztowych dla potrzeb realizowanych ofert lub projektów,
    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (inżynierskie),
    • Znajomość zagadnień związanych z budową Data Center będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
    • Dobra znajomość oprogramowania MS Excel, Word, Project,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Czytanie i analizowania dokumentacji projektowych, podstawowa znajomość AutoCAD, Bricscad lub odpowiedników,
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie z polskim kapitałem, konsekwentnie budującej swoją pozycję na rynku Data Center,
    • Samodzielne stanowisko pracy z dużym wsparciem pozostałych działów firmy,
    • Otwarte i przyjazne środowisko pracy w zespole pełnym pasji i zaangażowania,
    • Narzędzia pracy tj. samochód służbowy, tel. komórkowy, komputer,
    • Benefity tj. pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt oraz motywujący system premiowy.