• Wszystkie ofertyKrakówFinanseInneSpecjalista ds. Sprawozdawczości
    Specjalista ds. Sprawozdawczości
    Finanse
    Bloober Team S.A.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    ESEF
    MSSF
    MSR

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko miejsca pracy, jeśli chcesz być współtwórcą, a nie tylko kolejnym trybikiem w wielkiej maszynie, jeśli chcesz zapisać się w historii branży gier współtworząc wielkie produkcje - przeczytaj to ogłoszenie.

    Bloober Team S.A. jest podmiotem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy nie tylko wiodący producentem horrorów z silnym zapleczem finansowym i jasną strategią, ale także, a może przede wszystkim, z doskonałym portfolio produkcji oczekujących na realizację. Wspólnie tworzymy miejsce pracy ze świetną atmosferą i niesamowitym zespołem pracującym z pasją nad projektami, które są dostępne na konsolach nowej generacji. Jeśli szukasz nie tylko dobrze płatnej pracy, ale również wspaniałej atmosfery i możliwości bycia zapamiętanym za swoją pracę - aplikuj na to stanowisko.

    Na tym stanowisku będziesz:

    • sporządzać sprawozdanie finansowe skonsolidowane oraz jednostkowe wg MSR/MSSF (roczne oraz śródroczne) we współpracy z działem księgowości, w tym uczestniczyć w przygotowaniu pliku ESEF,
    • przygotowywać analizy, testy oraz inne dane niezbędne do przygotowania ww. sprawozdań finansowych,
    • współpracować z audytorami podczas badania oraz przeglądu sprawozdania finansowego skonsolidowanego oraz jednostkowego,
    • współpracować ze spółkami z Grupy, w tym spółką zagraniczną, w zakresie przygotowania danych księgowych na potrzeby skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy,
    • przygotowywać inne niezbędne dane finansowe na potrzeby raportu rocznego m.in. na potrzeby sprawozdania z działalności,
    • wspierać dział controllingu oraz księgowości w raportowaniu na wewnętrzne potrzeby Spółki.

    Job requirements

    • Przygotowywaniu jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych, zgodnie ze standardami MSR/MSSF,
    • Optymalizacji procesów raportowania, współpracy z działami operacyjnymi i księgowym
    • Współpracy z audytorem zewnętrznym,
    • Wdrażaniu oraz rozwoju narzędzi informatycznych wspierających raportowanie,
    • Przygotowywaniu analiz i raportów Ad-hoc,

    Mile widziana znajomość:

    • procedur przygotowywania raportów okresowych na GPW,
    • procesu przygotowania pliku ESEF,
    • języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
    • pracę w szybko rozwijającej się firmie, w interesującej branży oraz w międzynarodowym środowisku,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • możliwość rozwoju,
    • pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze,
    • m. in.: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport i nauki języka angielskiego, a także wsparcie firmowego konsjerża, dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.