Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Obsługa Techniczna
new
Inżynieria
Apex One Sp. z o.o.

Wrocław
5 000 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
programowanie
samodzielność
zdolności manualne
Logiczne myślenie
elektronika
automatyka
Opis stanowiska

Poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko OBSŁUGI TECHNICZNEJ do naszego lokalu Apex One we Wrocławiu. Jeśli posiadasz podane umiejętności na poziomie podstawowym/średniozaawansowanym i chcesz się rozwijać wśród zdolnych i ambitnych ludzi - to ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteśmy firmą zajmującą się sim-racingiem/gamingiem, w naszym lokalu znajdziesz 17 symulatorów jazdy na najwyższym poziomie technicznego zaawansowania, co stanowi idealne miejsce dla osób które posiadają pasję do wszelkiego rodzaju motorsportu!

Twój zakres obowiązków:

  • Stałe monitorowanie stanu technicznego symulatorów
  • Przeglądy
  • Naprawy symulatorów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w lokalu
  • Przygotowywanie raportów
  • Planowanie napraw
  • Uzupełnianie stanów magazynowych
  • Dbanie o przestrzeń warsztatową
  • Pomoc i udział w różnego rodzaju eventach
  • Gotowość do podejmowania dodatkowych zadań, które przyczynią się do efektywnego funkcjonowania lokalu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane w kierunku technicznym
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, chęć do działania, skrupulatność, rzetelność, punktualność i kultura osobista,
  • Kreatywność i elastyczność w działaniu
  • Umiejętność samodzielnego działania i dobra organizacja pracy własnej
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie statusu studenta

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania i dokładności,
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Komfortową przestrzeń biurową,

Czekamy na Ciebie! :)

5 000 - 6 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ