• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Techniczny Obiektu (K/M)
    Kierownik Techniczny Obiektu (K/M)
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa budynków
    wykształcenie techniczne
    SEP E i D
    Kierowanie zespołem
    infrastruktura budynku
    instalacje elektryczne
    Ms office

    Opis stanowiska

    Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku). W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Gdańsk

    Twój zakres obowiązków

    • Nadzór nad zespołem techników zajmujących się utrzymaniem ruchu na terenie obiektu,
    • Współpraca z Klientem/Zarządcą,
    • Przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek,
    • Rejestrowanie zgłoszeń w formie elektronicznej,
    • Koordynacja i nadzór nad bieżącymi pracami wynikającymi z zakresu umowy,
    • Zatwierdzanie protokołów wynikających z realizowanych prac,
    • Raportowanie.

    Nasze wymagania

    • 5 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem techników utrzymania obiektu odpowiedzialnym za eksploatację techniczną obiektu użyteczności publicznej wyposażonego w automatykę budynkową (tj. BMS, p.poż., wentylację i klimatyzację)
    • Wykształcenie techniczne,
    • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu infrastruktury budynkowej,
    • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
    • Uprawnienia SEP E i D,
    • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

    To oferujemy

    • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
    • Program rekomendacji pracowników,
    • Możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenia kompetencji,
    • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień,
    • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.