• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Techniczny Obiektu (K/M)
    Kierownik Techniczny Obiektu (K/M)
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP Gr. I i II E
    prawo budowlane
    obsługa techniczna
    obsługa komputera
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne);
    • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług;
    • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami;
    • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie;
    • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników;
    • Dokumentację techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności;
    • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie;
    • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
    • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków handlowych, biurowych, przemysłowych itp. na stanowisku kierowniczym;
    • Znajomość podstaw prawa budowlanego;
    • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń: elektrycznych, HVAC, PPOŻ., niskoprądowych i systemów BMS;
    • Umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami;
    • Uprawnienia min. SEP Gr. I i II E, mile widziane w zakresie dozoru;
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera;
    • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Bogaty pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, pakiety sportowe oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
    • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne);
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.