Oferty
Technik Konserwator Obiektu (K/M)
Inżynieria

Kargowa
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

SEP min. „E” do 1 kV

utrzymanie hal

b.dobra organizacja pracy

sumienność

samodzielność

Mile widziane

Uprawnienia UDT

Opis stanowiska

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu.

Miejsce pracy: Sulechów

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii,
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym hal logistyczno-magazynowych,
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV,
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie,
  • "Wczasy pod gruszą", świadczenie świąteczne,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.