• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeTechnik Elektryk (K/M)
    Technik Elektryk (K/M)
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sumienność
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    wykształcenie techniczne
    SEP min. „E” do 1 kV

    Opis stanowiska

    Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (woj. mazowieckie)

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
    • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;
    • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.
    • Oczekiwania wobec Kandydatów:
    • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne);
    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
    • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV;
    • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Pracę od poniedziałku do piątku,
    • Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 10-18) lub 4-brygadowym (6-18, 8-20, 18-6),
    • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych Medicover Sport lub Multisport oraz ubezpieczenia na korzystnych warunkach;
    • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne);
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.