• Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant/ka ds. obs艂ugi klienta sieci handlowej - dzia艂 reklamacji 馃搼 start 23.09
    Konsultant/ka ds. obs艂ugi klienta sieci handlowej - dzia艂 reklamacji 馃搼 start 23.09
    new
    Support
    APS

    APS

    873 - 1 222 USDBrutto miesi臋cznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Sta偶/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pe艂ni zdalna
    APS

    APS

    Teleperformance to 艣wiatowy lider w zakresie spersonalizowanej i wielokana艂owej obs艂ugi oraz zarz膮dzania relacjami z klientem. Mamy oddzia艂y w ponad 100 krajach, m贸wimy w ponad 300 j臋zykach - ka偶dego dnia 艂膮czymy najbardziej znane marki z ich klientami. W Polsce dzia艂amy ju偶 od 25 lat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    obs艂uga klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Konsultant/ka ds. obs艂ugi klienta sieci handlowej - dzia艂 reklamacji聽

    • start 23.09
    • REKRUTACJA ZDALNA
    • WSP脫艁PRACA W PE艁NI ZDALNA

    Jakie problemy zg艂aszaj膮 klienci sieci handlowych?

    Czy mo偶na kupi膰 ton臋 cukru? Kiedy ulubiona czekolada wr贸ci w ofercie promocyjnej?聽

    Jako Konsultant mo偶esz聽pom贸c聽w rozwi膮zaniu tego typu problem贸w! Twoim zadaniem b臋dzie聽odbieranie po艂膮cze艅聽i聽odpisywanie na wiadomo艣ci mailowe聽od klient贸w.聽

    Dziesi臋ciodniowe szkolenie wdro偶eniowe oraz wsp贸艂praca odbywaj膮 si臋 ca艂kowicie zdalnie.

    Wymagania Obowi膮zkowe

    • Sprawna obs艂uga komputera
    • Swoboda w komunikacji przez telefon
    • Komunikatywno艣膰, empatia zaanga偶owanie w rozmow臋 z klientem
    • Dost臋pno艣膰 do 艣wiadczenia zlecenia na min. 120h w miesi膮cu

    Zakres zada艅

    • 60% odbieranie po艂膮cze艅 od klient贸w
    • 35% odpowiadanie na maile z zapytaniami
    • 5% dzia艂anie jako艣ciowe

    Korzy艣ci

    • Umowa zlecenie na czas nieoznaczony
    • Podstawowa stawka 28,10 PLN brutto/h
    • Wynagrodzenie mo偶e by膰 wyp艂acone w formie tygodni贸wek - Ty decydujesz!
    • Wsp贸艂praca 100% zdalna, mo偶esz 艣wiadczy膰 zlecenie z ka偶dego miejsca w Polsce!
    • Mo偶esz dostosowa膰 harmonogram, bo linia otwarta jest od 7 do 21 w dni robocze oraz w soboty w godzinach od 8 do 18
    • Zap艂acimy Ci za szkolenie wst臋pne
    • Mo偶liwo艣膰 rozwoju w strukturach naszej Sp贸艂ki
    • System prowizyjny dla najlepszych wynikowo agent贸w w zespole

    873 - 1 222 USD