• Wszystkie ofertyCzernichówMarketingMarketingSpecjalista ds. projektowania i koordynacji stoisk targowych oraz showroomów
    Specjalista ds. projektowania i koordynacji stoisk targowych oraz showroomów
    new
    Marketing
    AQUAFORM INCORPORATED sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    projektowanie stoisk
    Angielski
    Rhino
    prawo jazdy
    koordynacja stoisk

    Mile widziane

    Jira
    Dialux
    projektowanie oświetlenia
    wizualizacje

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Miejsce pracy

    Centrum Badawczo-Rozwojowe, ul. Przemysłowa 12-14, 32-070 Czernichów, ok. 25 km od centrum Krakowa

    Konieczności pracy z biura minimum 3 dni w tygodniu.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu stoisk targowych, ekspozycji, showroomów lub wnętrz komercyjnych.
    • Doświadczenie w koordynacji obecności firmy na targach lub zarządzaniu projektami wnętrzarskimi.
    • Doświadczenie w nadzorze autorskim i koordynacji realizacji stoisk targowych, ekspozycji, showroomów lub wnętrz.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz proaktywność.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i skuteczność w realizacji celów.
    • Znajomość oprogramowania do projektowania i wizualizowania (preferowane: Rhino).
    • Znajomość bieżących trendów designerskich.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość oprogramowania do obliczeń oświetlenia (Dialux).
    • Doświadczenie w projektowaniu oświetlenia.
    • Znajomość oprogramowania do zarządzania projektami (Jira).
    • Doświadczenie w fotorealistycznych wizualizacjach.
    • Doświadczenie w projektowaniu i wizualizowaniu produktów.

    Twój zakres obowiązków:

    • Planowanie, projektowanie, budżetowanie oraz nadzór nad realizacją stoisk targowych, ekspozycji w salonach partnerskich oraz showroomów marki.
    • Zarządzanie projektami zarówno pod kątem koncepcji twórczej, jak i obecności marki na wydarzeniach.
    • Opracowywanie i pilnowanie harmonogramów realizacji obecności firmy na targach oraz wykonania showroomów.
    • Nadzór nad realizacją, w tym obecność podczas budowy stoisk na targach.
    • Zapewnienie klarownego przepływu informacji wewnątrz firmy dotyczących realizowanych projektów.
    • Dbanie o spójny i pozytywny wizerunek marki.
    • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami działu marketingu oraz z innymi działami firmy.
    • Kontakt i współpraca z podwykonawcami, również na rynkach zagranicznych.
    • Poprawa doświadczenia klienta.
    • Implementacja brandingu w ramach stoisk targowych, showroomów i ekspozycji.

    Oferujemy:

    • Kreatywne i samodzielne stanowisko pozwalające wykazać się inicjatywą.
    • Stabilne zatrudnienie – do uzgodnienia: umowa o pracę lub na podstawie własnej działalności gospodarczej.
    • Nowoczesną przestrzeń pracy.
    • Pracę w międzynarodowym środowisku.
    • Świetną współpracę w różnorodnym i doświadczonym zespole.
    • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego PZU Zdrowie.

    O nas

    Aquaform Inc. Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich producentów nowoczesnego oświetlenia. Na rynku jesteśmy obecni od 30 lat. Nasz zespół składa się z blisko 200 osób, które zajmują się każdym aspektem oświetlenia: od badania, przez projektowanie, produkcję aż do opisywania i prezentacji jaką rolę odgrywa światło w życiu codziennym. Wszystko to odbywa się w Centrum Badawczo-Rozwojowym (blisko 3600m² powierzchni) pod Krakowem.

    Etapy rekrutacji:

    Etap 1: rozmowa telefoniczna

    Etap 2: dwie rozmowy online

    Etap 3: spotkanie w siedzibie firmy