• Wszystkie ofertyKrakówZdrowieOpieka medycznaChirurg plastyczny
    Chirurg plastyczny
    new
    Zdrowie
    Arcadia Clinic

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    chirurgia

    Chirurgia plastyczna

    Plastyka powiek

    Opis stanowiska

    Arcadia Clinic, nowoczesna klinika medycyny estetycznej zlokalizowana w sercu krakowskiego Zabłocia, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego chirurga plastycznego do swojego zespołu. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość świadczonych usług, pragniesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, współpracując z ekspertami z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji.

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów leczenia
    • Wykonywanie zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, takich jak plastyka powiek, usuwanie zmian skórnych itp.
    • Udzielanie porad i wskazówek dotyczących leczenia oraz rekonwalescencji
    • Prowadzenie dokumentacji medycznej
    • Budowanie trwałych relacji z pacjentami opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i empatii

     Wymagania:

    • Specjalista chirurg lub w trakcie specjalizacji
    • Aktualne prawo wykonywania zawodu

    Oferujemy:

    • Umowę B2B z elastycznymi warunkami współpracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego
    • Pracę w rozwijającej się klinice o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz kongresach
    • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii w nowoczesnych, przestronnych gabinetach
    • Kompleksową organizację pracy w gabinecie, wspierającą efektywne wykonywanie obowiązków- Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów, który ceni współpracę i wzajemne wsparcie

    Prześlij aplikację na cv@arcadiaclinic.pl wpisując w tytule „CHIRURG PLASTYCZNY”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).