• Wszystkie ofertySiedliszczeZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka/Pielęgniarz
    Pielęgniarka/Pielęgniarz
    new
    Zdrowie
    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

    Siedliszcze
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    Angielski

    Opis stanowiska

    Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz oddziału Rehabilitacji stacjonarnej.

    Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku Pielęgniarka/Pielęgniarz wiąże się z wykonywaniem podstawowych czynności pielęgniarskich tj:

    • Przyjmowanie Pacjentów do oddziału rehabilitacji stacjonarnej
    • Wydawanie leków
    • Wykonywanie zabiegów pielęgniarskich tj: pomiar ciśnienia, tętna, temperatury, iniekcje, itp.
    • Wykonywanie zleceń lekarskich
    • Prowadzenie dokumentacji pielęgniarskiej w formie elektronicznej
    • Obserwacja bieżąca pacjentów

    Wymagania:

    • Indywidualny numer prawa wykonywania zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza
    • Aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.
    • Dyspozycyjność do pełnienia dyżurów z zachowaniem norm czasu pracy oraz wymaganego odpoczynku
    • Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista oraz chęć do pracy i samorozwoju.
    • Umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, skuteczna komunikacja.
    • Opcjonalnie: znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.
    • Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.