Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sustainability Consultant
new
Consulting
ARCADIS

ARCADIS
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
ARCADIS
ARCADIS

Koncentrujemy się na zatrudnieniu, angażowaniu i rozwoju osób, które podzielają naszą pasję i chęć poprawy jakości życia na całym świecie. W ramach współpracy z nami będziesz miał okazję kształtować cały świat.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
język angielski
ESG
standardy raportowania
analiza istotności
Mile widziane
BREEAM/LEED
efektywność energetyczna
Taksonomia UE
GPW
Opis stanowiska

W Arcadis koncentrujemy się na zatrudnieniu, angażowaniu i rozwoju osób, które podzielają naszą pasję i chęć poprawy jakości życia dla wszystkich ludzi na całym świecie. W ramach współpracy z ARCADIS będziesz miał okazję kształtować zarówno swoje najbliższe otoczenie, jak i cały świat.

Współpracując z nami, będziesz miał widoczny wpływ na rozwój naszej planety, co będzie możliwe między innymi poprzez współpracę z klientami, rozwijanie swoich umiejętności, walkę o równość lub działalność charytatywną – opcje są nieograniczone. Nasi pracownicy cenią różne perspektywy, dbają o zrównoważony rozwój naszej planety i mają odwagę kształtować nową, lepszą przyszłość. Jedną z najważniejszych wartości ARCADIS jest rozwój naszych pracowników. Będziesz miał możliwość nawigować swoją karierą, uczestnicząc w międzynarodowych projektach branżowych i znajdując rozwiązania, które w przyszłości ułatwią ludziom życie.

SUSTAINABILITY CONSULTANT

Polska

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie konsultantów i kierownika projektu w zakresie realizowanych projektów/zadań
  • Udział w projektach związanych z przygotowaniem do raportowania ESG i opracowaniem strategii ESG
  • Udział w projektach związanych z wsparciem klientów w zakresie ESG
  • Przestrzeganie określonych terminów realizacji projektów lub/i jego części
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • Znajomość regulacji CSRD, Taksonomii UE, SFDR oraz innych istotnych przepisów dotyczących raportowania zrównoważonego rozwoju
  • Znajomość dobrowolnych standardów raportowania (m.in. GRI, GRESB)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów zrównoważonego rozwoju
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analizy istotności
  • Doświadczenie w opracowaniu strategii zrównoważonego rozwoju
  • Umiejętność szybkiej i dokładnej analizy tekstów, raportów, danych liczbowych z obszaru zrównoważonego rozwoju
  • Bieżąca wiedza na temat globalnych trendów związanych z zrównoważonym rozwojem i raportowaniem ESG
  • Umiejętność prezentowania informacji związanych z zrównoważonym rozwojem w sposób klarowny i przekonujący
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole
  • Chęć dedykowania swojej dalszej kariery sektorowi Sustainability.

  • Znajomość zagadnień związanych z efektywnością energetyczną
  • Znajomość procesów certyfikacji BREEAM/LEED
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analizy zgodności działalności z Taksonomią UE
  • Znajomość wytycznych GPW do raportowania ESG.

Dlaczego warto zostać częścią zespołu Arcadis?

Nasza współpraca z klientami ma bezpośredni wpływ na całą planetę, a tym samym na ludzkie życie. Sprawiamy, że proponowane klientom rozwiązania stają się bezpieczniejsze i bardziej zrównoważone. Działając ramię w ramię z naszymi klientami, jako odpowiedzialni mieszkańcy Ziemi, możemy ulepszać jej obraz jako planety zrównoważonej.

Nieprzerwanie myślimy, jak nasza firma może pozytywnie wpłynąć na świat, tym samym podnosząc jakość życia ludzi. Rozwiązania oparte na danych i rozwiązaniach cyfrowych stały się nieodłączną częścią pracy w Arcadis. Współpracując z klientami i stosując tym samym takie techniki jak myślenie projektowe, mamy możliwość dotarcia do sedna stawianych przez nich wyzwań i owocnej współpracy.

Jak globalna firma, zobowiązaliśmy się wspierać 5 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, aby zapewnić, że nasze projekty mają wpływ na zrównoważoną przyszłość dla wszystkich. Jednak nie tylko praca, którą wykonujemy dla naszych klientów, wpływa pozytywnie na społeczeństwo i planetę. Jesteśmy również zobowiązani pozytywnie oddziaływać na społeczeństwo, wspierając lokalne społeczności, w których interesie prężnie działamy.

By chronić planetę, monitorujemy i dokumentujemy informacje niefinansowe w celu podejmowania celnych decyzji biznesowych i zmniejszenia własnego wpływu na środowisko, mając na uwadze nasz cel – osiągnięcie zerowej emisji CO2 do 2030 roku.

Chcemy, abyś każdego dnia mógł pracować jak najlepiej, dlatego bardzo poważnie podchodzimy do kwestii równości, integracji, oraz sumiennie rozliczamy się z naszych działań. Naszą ambicją jest bycie pracodawcą z wyboru i zapewnienie Arcadianom idealnego miejsca pracy.

#LI-KA1