• Wszystkie ofertyDąbrowa GórniczaInżynieriaInneStażysta Energetyk
    Stażysta Energetyk
    Inżynieria
    Arcelor Mittal Poland

    Dąbrowa Górnicza
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    praca w grupie
    multitasking
    skuteczna komunikacja
    Microsoft Excel
    odpowiedzialność
    AutoCAD

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Szukamy otwartych osób, które chcą razem z nami przeżyć zawodową przygodę w arcyciekawej branży. Wspólnie z nami i innymi stażystami będziesz mógł poznać hutnictwo „od kuchni”, zmierzyć się z interesującymi wyzwaniami, a to wszystko w otoczeniu i przy wsparciu prawdziwych pasjonatów!

    Traktujemy staże poważnie i perspektywicznie – oprócz wynagrodzenia oferujemy dostosowaną do stażystów ścieżkę szkoleniową, posiłki w stołówkach firmowych, prywatną opiekę medyczną, w przypadku wybranych staży możliwość pracy zdalnej przez część czasu czy dofinansowania z funduszu socjalnego.

    Interesuje Cię proces surowcowy? Przetwórstwo stali? Z nami możesz rozwijać swoje umiejętności w różnych lokalizacjach i obszarach. Szukamy otwartych osób, które chcą razem z nami przeżyć zawodową przygodę w arcyciekawej branży.

    Czym będziesz się zajmować:

    • Wsparciem w sporządzaniu analiz raportów wsadowych i eksploatacyjnych pieców pokrocznych,
    • Sporządzanie analiz stanu zapasów materiałowych,
    • Planowaniem składowiska wsadu - rozmieszczeniem, stanem, komasacją wsadu,
    • Wsparciem przy sporządzaniu bilansu wsadu na koniec miesiąca,
    • Kontrolą dostaw, składowiska oraz eksploatacją pieców,

    Oferujemy:

    • płatny staż w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy,
    • rozwój w firmie pod okiem doświadczonego mentora,
    • parking pracowniczy,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • system premiowy,
    • posiłki dla pracowników,
    • pracowniczy program emerytalny,
    • fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina itp.),
    • szkolenia,
    • program rekomendacji pracowniczych.