• Wszystkie ofertyŁódźInżynieriaInneInżynier Utrzymania Ruchu ds. Narzędzi Specjalnych
    Inżynier Utrzymania Ruchu ds. Narzędzi Specjalnych
    Inżynieria
    BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    mechanika
    rysunek techniczny
    CAD (2D, 3D)

    Mile widziane

    Angielski
    CAM
    SAP-PM

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    • Planowanie prac prewencyjnych dotyczących narzędzi specjalnych: regeneracja, czyszczenie,
    • Współpraca z narzędziowcami podczas usuwania awarii,
    • Współpraca z narzędziowcami podczas : rozwiązywania problemów na narzędziach specjalnych, analizy przyczyn powstawania awarii narzędzi specjalnych,
    • Koordynowanie prac ad-hoc na narzędziach specjalnych,
    • Tworzenie dokumentacji technicznej części mechanicznych,
    • Zarządzanie dokumentacją techniczną: aktualizowanie, archiwizowanie,
    • Udział w projektach optymalizacji narzędzi specjalnych pod względem efektywności lub kosztów,

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o kierunku: mechanika i budowa maszyn
    • 5 lat doświadczenia jako Technolog w narzędziowni lub Inżynier UR ds. zarządzania narzędziami specjalnymi dla pras hydraulicznych lub elektromechanicznych: usuwanie awarii, regeneracja, modernizacja, optymalizacja,
    • Znajomość budowy narzędzi specjalnych do produkcji części metalowych: wycinające (wykrojniki), formujące (tłoczniki), formy wtryskowe, handlowe części wyposażenia narzędzi,
    • Znajomość technologii obróbki metali przez: głębokie tłoczenie, obróbkę ubytkową skrawaniem,
    • Znajomość oraz doświadczenie we wdrażaniu procesu: Total Productive Maintenance, Lean Manufacturing, 5S,
    • zaawansowana umiejętność czytania rysunku technicznego złożeniowego, montażowego, wykonawczego,
    • Zaawansowana umiejętność posługiwania się oprogramowaniem do projektowania CAD (2D, 3D),
    • Mile widziane posługiwanie się oprogramowaniem: CAM oraz SAP-PM do zarządzania planowaniem konserwacji wyposażenia obszarów produkcyjnych,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym, znajomość języka technicznego specjalistycznego z zakresu mechaniki.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Pracę w największej Fabryce Suszarek w koncernie BSH;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków w kwocie 375 zł.

    Benefity

    • prywatna opieka medyczna
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • preferencyjne pożyczki
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • parking dla pracowników
    • program rekomendacji pracowników
    • dodatkowy urlop