• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańLogistykaInneDyrektor Zakupów
    Dyrektor Zakupów
    Logistyka
    Arche Consulting

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    produkcja
    Zakupy
    zarządzanie
    SAP
    Angielski

    Opis stanowiska

    Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie doświadczonego Kandydata na stanowisko Dyrektora Zakupów.

    Obowiązki:

    • zarządzanie kilkuosobowym Działem Zakupów,
    • przygotowywanie strategii zakupowych i ich wdrażanie,
    • zapewnianie źródeł zaopatrzenia materiałów i towarów handlowych, dobór i dywersyfikacja dostawców,
    • standaryzacja i ciągła optymalizacja procesów zakupowych oraz zarządzania grupą materiałową,
    • rozwój i nadzór nad przestrzeganiem standardów zakupowych,
    • analiza oraz dobór dostawców na rynku krajowym i zagranicznym,
    • odpowiedzialność za identyfikację nowych dostawców, negocjacje oraz ich rozwijanie w strategiczne partnerstwo,
    • tworzenie i nadzór nad budżetem Działu Zakupów,
    • odpowiedzialność za optymalizację kosztów,
    • planowanie strategii materiałowych i komponentów oraz analiza rynków zaopatrzenia.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji,
    • umiejętność inspirowania i motywowania pracowników,
    • umiejętność i chęć pracy w zespole,
    • mile widziana znajomość SAP,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania procesami.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • otwartość na inicjatywy,
    • pakiet benefitów,
    • samodzielność, swobodę działania i zaufanie,
    • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

    5 176 - 6 470 USD