• Oferty
  • Wszystkie ofertyŚwidnicaInneGłówny Specjalista ds. BHP
    Główny Specjalista ds. BHP
    new
    Inne
    Arche Consulting

    Świdnica
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    BHP
    produkcja
    Angielski
    Ochrona środowiska

    Opis stanowiska

    O pracodawcy:

    Naszym Klientem jest międzynardowa firma produkcyjna z branży automotive.

    Obowiązki:

    • opracowanie standardów BHP, udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur a także udział w tworzeniu polityki BHP,
    • nadzór nad warunkami pracy oraz przestrzeganiem przepisów i zasad BHP,
    • prowadzenie audytów bezpieczeństwa i rekomendowanie rozwiązań organizacyjnych,
    • sporządzanie dokumentacji powypadkowej oraz analiz dotyczących wypadków,
    • prowadzenie rejestrów pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy,
    • koordynacja i udział w projektach,
    • podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze bhp,
    • przeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (analiza zagrożeń w celu poprawy warunków pracy),
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
    • przygotowywanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w kierunku BHP,
    • doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze bhp i ppoż,
    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • doświadczenie w odbiorach maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość aktualnych przepisów BHP i ppoż. oraz umiejętności praktycznego ich wykorzystywania,
    • umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO,
    • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie, samodzielność.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • perspektywy rozwoju i realizacji celów zawodowych,
    • system premiowy powiązany z realizacją celów
    • dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu sportowego,
    • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
    • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zmotywowanym zespole.