• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańInneAsystent/ka Budowy
    Asystent/ka Budowy
    Inne
    CFE

    CFE

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    CFE

    CFE

    CFE Polska Sp. z o.o. jest stabilnym i dynamicznie rozwijającym się Generalnym Wykonawcą, z belgijskim kapitałem i 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. CFE stawia na wykwalifikowaną kadrę, ponadprzeciętne standardy BHP oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz kulturę partnerską. Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    MS Word
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in. zorganizowanie i sprawne poprowadzenie biura budowy firmy, weryfikacja poprawnego sporządzenia dokumentacji kontraktowej z firmami podwykonawczymi od strony formalnej, wsparcie administracyjne kadry inżynierskiej oraz tłumaczenia.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. średnie
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Min. roczne doświadczenie na stanowisku asystenckim, sekretarskim, lub w pracy biurowej
    • Bardzo dobra obsługa komputera oraz znajomość programów Word i Excel
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Dobre zdolności organizacyjne, skrupulatność i dyspozycyjność

    To oferujemy

    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Praca nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywanie samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
    • Praca w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole
    • Uczestniczenie w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz korzystanie z pakietu świadczeń min. takich jak opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe itp.
    • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy