Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager ds. Najmu (komercjalizacji)
Sales
Arche Consulting

Wrocław
10 000 - 13 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
rynek najmu
negocjacje
sprzedaż
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest właściciel i zarządcą obiektów komercyjnych w całej Polsce.

Ze względu na duże zróżnicowanie obiektów nasz Klient zapewnia bogatą ofertę najmu nieruchomości.

📋Obowiązki:

  • Komercjalizacja i rekomercjalizacja istniejących powierzchni handlowych i usługowych - w obszarze handlu detalicznego oraz usług
  • Bieżąca weryfikacja oraz raportowanie postępów komercjalizacji poszczególnych projektów
  • Przygotowywanie propozycji strategii i planów negocjacyjnych dla poszczególnych najemców
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami ekspansji w branży handlowo - usługowej, gastronomicznej, medycznej
  • Współtworzenie i realizacja strategii najmu dla obiektów wskazanych przez Pracodawcę
  • Kreowanie i prowadzenie procesu komercjalizacji obiektów, w tym również przygotowywanie ofert, prezentacja ofert, pozyskiwanie i dobór najemców
  • Doradztwo dotyczące optymalnego podziału przestrzeni oraz zagospodarowania terenu wokół obiektu, w tym infrastruktury i komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Bieżące uczestnictwo w komitetach inwestycyjnych dotyczących nowych projektów,
  • Współtworzenie i realizacja budżetów Działu Najmu
  • Aktywne pozyskiwanie najemców, bieżące nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi najemcami
  • Kompleksowa obsługa transakcji wynajmu nieruchomości komercyjnych (handlowych, usługowych i biurowych) od etapu pozyskania najemcy, poprzez ofertowanie, ustalenie i potwierdzenie warunków komercyjnych najmu, aż po przygotowanie i negocjowanie umów najmu
  • Aktywna współpraca z biurami pośrednictwa w najmie nieruchomości w sposób zapewniający realizacje celów działu
  • Dokonywanie bieżących analiz ogólnopolskiego i lokalnego rynku nieruchomości

📊Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na w/w stanowisku w obszarze Najmu powierzchni handlowych, usługowych ( ewentualnie biurowej, medycznej lub mieszkaniowej )
  • Bardzo dobra znajomość rynku najmu oraz umiejętność badania sytuacji rynkowej i kierunków rozwoju
  • Doświadczenie i wysokie umiejętność prowadzenia negocjacji zarówno z Klientami lokalnymi, jaki i sieciami międzynarodowymi
  • Umiejętność tworzenia długofalowych planów rozwoju najemców
  • Potwierdzone rezultatami skuteczne i zorientowane na cel zarządzanie sferą najmu, wynikające ze znajomości rynku, posiadanych kontaktów oraz umiejętności utrzymania i rozwoju portfolio najemców
  • Umiejętność koordynacji wielowątkowych prac nad umowami - efektywne pełnienie funkcji lidera w zarządzanych projektach
  • Rozwinięte umiejętności społeczne, komunikacyjne związane z nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym

📄 Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z systemem premiowym
  • Pracę w renomowanej firmie, będącej liderem na rynku
  • Możliwości dalszego rozwoju i awansu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do zajęć kulturalno-sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia językowe
10 000 - 13 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP