Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Inżynier Automatyki Przemysłowej
new
Inżynieria
Arche Consulting

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
PLC
HMI
SCADA
automatyka
Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji pomp ciepła. Dzięki innowacyjnemu podejściu ich produkty są w stanie znacznie zredukować emisję CO2 w gospodarstwach domowych.

Obowiązki:

  • tworzenie i implementacja systemów automatyzacji w przemyśle w celu zwiększenia wydajności i produktywności,
  • współpraca z różnymi zespołami dla zrozumienia potrzeb automatyzacji i opracowania odpowiednich rozwiązań,
  • przeprowadzanie analiz kosztów i korzyści oraz badanie wykonalności projektów automatyzacji,
  • programowanie i konfigurowanie sterowników PLC oraz interfejsów HMI dla zautomatyzowanych procesów,
  • rozwiązywanie problemów związanych z systemami automatyzacji, obejmujących zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie,
  • regularna konserwacja i modernizacja systemów w celu utrzymania ich optymalnej wydajności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, informatyka),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyzacji przemysłowej,
  • znajomość programowania sterowników PLC, HMI i SCADA,
  • umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych,
  • doskonałe umiejętności analityczne i problemowe,
  • znajomość najnowszych trendów i technologii w dziedzinie automatyzacji przemysłowej.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • międzynarodowe środowisko pracy i możliwość rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną.