Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Supply Chain Director
new
Logistyka
Arche Consulting

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
logistyka
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem w branży stalowej.

Obowiązki:

  • Projektowanie i organizacja strategii i procesów logistycznych;
  • Nadzór nad prawidłowością przyjmowania, składowania, wydawania komponentów do produkcji i odbioru wyrobów gotowych;
  • Zarządzanie zespołem pracowników i koordynowanie ich rozwoju;
  • Dążenie do optymalizacji przepływów pod kątem jakości, kosztów i czasu;
  • Zarządzanie biznesowymi relacjami z kluczowymi dostawcami;
  • Rejestracja przepływu komponentów i produktów w systemie;
  • Koordynacja i kontrola rozładunku i załadunku związanego z przyjęciem towarów i wysyłką;
  • Monitorowanie terminowości dostaw do klientów;
  • Zgłaszanie reklamacji do przewoźników krajowych i zagranicznych, rozpatrywanie zwrotów;
  • Współtworzenie budżetu kosztowego zakupów i logistyki;
  • Kierowanie procesami planowania produkcji;
  • Fakturowanie i nadzór nad dokumentacją zakupową, magazynową i spedycyjną;
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów BHP i ppoż.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe);
  • Doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Duże umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji, inicjatywa, przedsiębiorczość;
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów;
  • Znajomość zagadnień logistycznych, zarządzanie MRP.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach;
  • Realny wpływ na kreowanie zarządzanego działu;
  • Stały rozwój poprzez szkolenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna.