Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Utrzymania Ruchu
new
Inżynieria
Arche Consulting

Wrocław
8 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
odpowiedzialność
samodzielność
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Posiadasz doświadczenie w utrzymaniu ruchu? Znasz schematy hydrauliczne i elektryczne?

To świetnie, bo właśnie nasz Klient powiększa Zespół Utrzymania Ruchu!

Czeka na Ciebie praca przy nowoczesnych maszynach w firmie, w której Twoje doświadczenie zostanie docenione.

Wyślij aplikację i daj sobie szansę na pracę, w której będziesz pracować nad produktami, które tworzą standardy jakości i innowacji w przemyśle motoryzacyjnym.

Lokalizacja: Wrocław - Bielany Wrocławskie (dojazd we własnym zakresie)

Obowiązki:

  • utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych (m.in. prasy hydrauliczne),
  • prowadzenie prac konserwacyjnych, przeglądowych i naprawczych zgodnie z ustalonymi wytycznymi,
  • bieżące kontrolowanie i ocenę stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji napraw, standardów przeglądów maszyn,
  • współpraca z zespołem doświadczonych specjalistów i techników.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu (hydraulika, automatyka, pneumatyka),
  • praktyczna znajomość oraz umiejętność czytania schematów hydraulicznych i elektrycznych,
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów i precyzyjność w działaniu,
  • uprawnienia SEP kat. E,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Dodatkowo docenimy jeśli:

  • posiadasz uprawnienia UDT II WJO,
  • znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • wynagrodzenie podstawowe dopasowane do Twojego doświadczenia od 8000 zł brutto do 9000 zł brutto
  • premie roczne,
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą i pewność stabilnego zatrudnienia,
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, nauki języków obcych oraz szkoleń i kursów zawodowych,
  • paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, biletów do kin i teatrów, świętowanie urodzin, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne,
  • darmowe owoce w każdy poniedziałek, karty przedpłacone do wykorzystania m.in. na ciepłe i zimne napoje.

8 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP