• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaStarszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Administracyjno-Gospodarczym
    Starszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Administracyjno-Gospodarczym
    Praca biurowa
    ARiMR

    ARiMR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    polski

    systemy klasy EZD

    Opis stanowiska

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

    Stanowisko ds. archiwalnych

    Miejsce pracy: Warszawa

    nr ref.: ARiMR/DAG/98/24

    Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

    Oferujemy:

    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

    Główne obowiązki:

    • udział w pracach zespołu wdrażającego w jednostce systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją,
    • prowadzenie prac związanych z przygotowaniem i przekazaniem dokumentacji niearchiwalnej do brakowania, materiałów archiwalnych do Archiwum Akt Nowych oraz przygotowaniem akt do ekspertyz, a także udział w Komisjach ds. brakowania/oceny dokumentacji,
    • opracowanie i aktualizacja Instrukcji Kancelaryjnej oraz Instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych i składnic akt,
    • opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych (Zarządzeń i Książek Procedur) pod kątem zgodności z przepisami kancelaryjno-archiwalnymi,
    • prowadzenie ewidencji wypożyczeń, udostępnień, wycofywania akt z archiwum zakładowego Centrali ARiMR, bieżące analizy, kontrola stanu wypożyczeń oraz sporządzanie rocznego zestawienia akt przyjętych do archiwum zakładowego, akt udostępnionych i wypożyczonych oraz akt wybrakowanych,
    • prowadzenie szkoleń z zakresu obowiązujących przepisów kancelaryjno-archiwalnych, udzielanie konsultacji dotyczących prawidłowego przygotowania akt przez komórki organizacyjne do przekazania dokumentacji do archiwum zakładowego, a także przejmowanie akt spraw zakończonych.

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe/średnie,
    • co najmniej 3-letni udokumentowany staż pracy,
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą w archiwum zakładowym w jednostce działającej na postawie przepisów Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach,
    • znajomość systemów klasy EZD,
    • znajomość Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz Rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • nienaganna znajomość zasad pisowni jęz. polskiego.
    • Uwaga: Przy wykształceniu średnim wymagany jest 4 letni staż pracy.

    Wymagania pożądane:

    dbałość o szczegóły, zaangażowanie, samodzielność, sumienność, umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

    ukończone kursy kwalifikacyjne tj. Kursy Kancelaryjno-Archiwalne I stopnia lub/i II stopnia.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia,

    (Treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR – https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdag9824)

    list motywacyjny,

    kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

    Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

    Dokumenty należy składać w terminie do: 27 września 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

    Listownie pod adresem:

    ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

    z dopiskiem: ARiMR/DAG/98/24

    osobiście:

    Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

    ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

    (kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

    Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

    lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

    Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

    Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

    ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

    Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34.