• Oferty
  • Wszystkie ofertyLegionowoBI & DataAdministrator Aplikacji
    Administrator Aplikacji
    BI & Data
    Asseco Data Systems

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich dla przedsiębiorstw oraz administracji samorządowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    PL/SQL

    SQL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

    Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy! 📨

    🌍 Warszawa, ul. Adama Branickiego 13

    💡 Zadania:

    • wykonywanie podniesienia wersji systemu działającego na bazie Oracle za pomocą skryptów SQL przygotowanych przez producenta systemu,
    • wykonywanie tworzenia lub kopii baz Oracle dla gotowych środowisk testowych i produkcyjnych,
    • typowanie sytuacji nieoptymalnych i rozwiązywanie ich,
    • wsparcie zespołu deweloperskiego wytwarzającego system (technologia SQL+Java),
    • uzupełnianie dokumentacji na podstawie przeprowadzonych operacji,
    • praca z systemem Linux/Windows z poziomu linii poleceń,
    • tworzenie skryptów wsadowych BAT (Windows) oraz Bash (Linux/Unix),
    • automatyzacja procesów CI/CD,
    • możliwość rozwoju nowych funkcjonalności biznesowych PL/SQL,
    • tworzenie zapytań SQL i czytanie kodu PL/SQL.

    ✅ Oczekiwania:

    • wykształcenie techniczne, mile widziane informatyczne,
    • doświadczenie na stanowisku z bazami danych Oracle i systemem operacyjnym Linux/Unix,
    • znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji),
    • znajomość SQL, PL/SQL,
    • zarządzanie bazą danych Oracle,
    • znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix na poziomie użytkowym,
    • umysł analityczny, umiejętności techniczne,
    • odpowiedzialność, sumienność i dokładność (stanowisko dotyczy samodzielnych zadań na środowisku produkcyjnym).

    ➡️ Oferujemy:

    • Dofinansowanie wypoczynku,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Karta Multisport,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Spotkania integracyjne,
    • Boxy powitalne dla nowych pracowników,
    • Praca w największej spółce IT,
    • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
    • Dofinansowanie okularów,
    • Drużyna Asseco Active Team,
    • Playroomy,
    • Owocowe poniedziałki.