• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataMłodszy Analityk Internetowy/Junior Internet Analyst
    Młodszy Analityk Internetowy/Junior Internet Analyst
    BI & Data
    Empik

    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SQL

    VBA

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    Microsoft Power BI

    Firebase

    Data Studio

    Branch

    Appsflyer

    JavaScript

    R

    Python

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Marszałkowska 104/122,00-017 Warszawa

    Tryb pracy: hybrydowy, 4 dni praca z biura + 1 dzień home office

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii. Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going., Empik Bilety).

    W zespole Performance Marketingu i Analiz wraz z Przemkiem (Internet Analitycs Manager) i jego Teamem będziesz wspierać zespoły marketingowych i e-commerce’owe od strony prowadzenia analiz i wdrożeń narzędzi z obszaru analityki digitalowej/internetowej. Dzięki temu będziesz miał bezpośredni wpływ na rozwój TOPowego polskiego e-commerce’u.

    W tej roli będziesz odpowiedzialna/y za:

    • Uczestnictwo w projektach, które wymagają wsparcia analitycznego i/lub implementacji narzędzi/aplikacji analitycznych lub marketingowych;
    • Współpracę z zespołami z obszaru: marketingu, finansów, portalu, e-commercu, IT oraz działem handlowym;
    • Automatyzacje raportowania, przetwarzania danych i ich wizualizacje;
    • Analizę danych i interpretację uzyskanych wyników;
    • Implementowanie kodów śledzących oraz konfigurowanie narzędzi analitycznych

    Pasujesz do Nas jeśli:

    • Interesujesz się analityką, digital marketingiem, e-commerce’m oraz masz ogromne chęci do rozwoju w tych obszarach;
    • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie danych;
    • Excel przed Tobą nie ma żadnych tajemnic (znajomość makr będzie dodatkowym plusem);
    • Umiesz programować/znasz minimum jeden język programowania -posiadasz znajomość przynajmniej koncepcji programowania oraz przejawiasz chęć rozwoju oraz nauki w np. R, Python, SQL, Java Script czy VBA;
    • Dodatkowo znasz takie narzędzia jak: Google Analitycs 4, Google Tag Manager;
    • Cechuje Cię umiejętność logicznego myślenia oraz łączenia faktów;
    • Umiesz w perfekcyjny sposób organizować swoją pracę oraz ustalać w niej priorytety;
    • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

    Mile widziana znajomość:

    • Data Studio, Power BI;
    • Narzędzi do analityk mobilnej(Firebase, Branch, Appsflyer)

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Brzmi zachęcająco?

    Dołącz do zespołu Empiku!