Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych
new
Support
Asseco Data Systems

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Jira
Confluence
Microsoft Office
Opis stanowiska

Pion Rozwiązań Komunalnych Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z przedsiębiorstwami ciepłowniczymi i wodociągowymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę przedsiębiorstw w zakresie procesów: masowego wystawiania faktur, work-flow i modułów technicznych. Nasze oprogramowanie działa w większości miast wojewódzkich w Polsce. Nasze projekty cechuje stabilność i duża skala.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

🌍Warszawa, ul. Adama Branickiego 13

Zadania:

  • wdrożenia systemów informatycznych dla klientów,
  • testowanie oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji,
  • tworzenie dokumentacji użytkownika,
  • udzielanie konsultacji telefonicznych, dotyczących obsługi oprogramowania,
  • spotkania z Klientami w ich siedzibie,
  • analiza wymagań oraz przygotowanie studium wykonalności zmian w oprogramowaniu,
  • analiza procesów biznesowych Klientów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Energetyka, Matematyka, Informatyka, Inżynieria Środowiska,
  • doświadczenie przy wdrażaniu systemów IT lub doświadczenie zawodowe w działach technicznych, obsługi klienta, księgowych przedsiębiorstw wodociągowych lub ciepłowniczych,
  • zdolności analityczne,
  • biegła znajomość pakietu MS office,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • komunikatywność, skrupulatność, inicjatywa, samodzielność,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • poczucie odpowiedzialności,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach,
  • znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania,
  • znajomość narzędzi JIRA i Confluence,
  • znajomości systemów bilingowych.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.,
  • Spotkania integracyjne,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Boxy powitalne dla nowych pracowników,
  • Dostęp do zaawansowanych technologii,
  • Pracę w największej spółce IT,
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport,
  • Playroomy,
  • Owocowe poniedziałki,
  • Prywatną opiekę medyczną.