• Wszystkie ofertyŁódźMarketingMarketingProduct Marketing Specialist/ Specjalista ds. Zarządzania Kategorią Produktową
    Product Marketing Specialist/ Specjalista ds. Zarządzania Kategorią Produktową
    Marketing
    Atlas Sp. z o. o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    prawo jazdy
    Microsoft Office
    Ms office
    analityka
    marketing
    marketing product

    Mile widziane

    prowadzenie projektów
    Angielski

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Łódź, ul. Kilińskiego 2

    Praca w dziale marketingu firmy ATLAS największego producenta wyrobów chemii budowlanej w Polsce.

    Obowiązki na stanowisku:

    • opracowywanie i realizacja strategii, krótko i długo terminowej dla danej kategorii,
    • zarządzanie i odpowiedzialność za wybraną kategorię produktową;
    • koordynowanie procesu wdrożenia nowych produktów i zmian w istniejącym asortymencie produktowym,
    • planowanie i wprowadzanie nowych produktów w poszczególnych kanałach sprzedaży,
    • analiza rynku oraz konkurencji w powierzonej kategorii w celu identyfikacji możliwości rozwoju kategorii,
    • wspieranie działań planistycznych promocji produktów,
    • współpraca z innymi działami w zakresie kształtowania polityki cenowej,
    • współpraca z zespołem sprzedażowym oraz szkoleniowym,

    Wymagania:

    • min. 2 - letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu produktowego,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i budowania trafnych rekomendacji biznesowych na podstawie przeprowadzanych analiz,
    • doświadczenie we wdrażaniu i pozycjonowaniu produktów,
    • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań i proaktywność w działaniu,
    • komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i PowerPoint)
    • samodzielność w działaniu,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić,
    • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej i dofinansowanie do karty sportowej,
    • dobrą kawę w miłym towarzystwie kolegów z teamu
    • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje,
    • bezpłatny parking pracowniczy.