Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior UX Designer
new
Design
Autentika

Autentika
14 000 - 18 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Figma
research
Google Analytics
HotJar
Angielski
UX Design
Mile widziane
UI Design
Design System
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Autentika to wyjątkowy zespół specjalistów, który od 2005 tworzy projekty najwyższej jakości dla polskich i zagranicznych klientów.

Wspieramy zmiany w korporacjach i startupach, budując najwyższej jakości aplikacje web, e-commerce oraz mobile. Budujemy rynkową przewagę naszych klientów pod postacią najlepszych rynkowych produktów!

U naszych podstaw zawsze znajdziesz autentyczność, niekorporacyjną atmosferę oraz kulturę opartą na uczciwości i przejrzystości. Pracujemy w modelu zdalnym od początku istnienia firmy i jest to wpisane w nasze DNA.

Kogo szukamy?

Aktualnie do zespołu Autentiki szukamy doświadczonego UX designera/designerki. Jeśli masz kompetencje, które pozwalają zbudować kompleksowe doświadczenie użytkownika/czytelnika/klienta/kupującego w projekcie IT, to zachęcamy do aplikowania i podzielenia się z nami swoim doświadczeniem. Zbudujmy razem coś wyjątkowego!

Twoje obowiązki

  • Odpowiedzialność za obszar UX w projektach naszych klientów.
  • Prowadzenie etapu poznania, wyrównanie stanu wiedzy, research.
  • Prowadzenie etapu idei, określenie rozwiązania i jego zakresu.
  • Projektowanie architektury informacji.
  • Projektowanie makiet.
  • Współpraca z analitykiem internetowym, researcherem (Ty dostarczasz brief, oni badają i dostarczają dane i wnioski).
  • Współpraca z UI Designerami, którzy Twoje makiety zamienią w projekty graficzne.
  • Współpraca z zespołem developerskim i konsultacje wdrażanych rozwiązań.
  • Proponowanie klientom nowych rozwiązań i kierunków rozwoju ich cyfrowych produktów.

Nasze wymagania

  • Przykłady zrealizowanych projektów, które nie pozostawiają złudzeń co do Twoich kompetencji - chcemy poznać Twoje portfolio!
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji.
  • Samodzielność - Ty zdecydujesz o metodach i narzędziach w projekcie.
  • Proaktywność, zaangażowanie, pracowitość.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, który pozwala Ci na swobodną pracę z zagranicznym klientem.
  • Bardzo dobra znajomość Figmy.
  • Dodatkowym atutem (acz nie niezbędnym, bo rozdzielamy te obszary) będą kompetencje UI designera, w tym w tworzeniu bibliotek, design systemów.

Co oferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie na poziomie 14000-18000 zł netto (b2b).
  • 100% zdalny tryb pracy - pracujesz w dowolnym miejscu na świecie, z którego masz dostęp do internetu.
  • 20 dni płatnych dni wolnych w skali roku.
  • Zajęcia z języka angielskiego - masz szansę poprawić swoje umiejętności językowe.
  • Wyjazdy integracyjne - raz w roku gdzieś w Polsce spotykamy się na wspólnej integracji!
  • Troskliwe podejście i wsparcie na każdym etapie pracy - pracujemy zespołowo i wspieramy się w codziennych zadaniach. - - Dzielenie się wiedzą - cotygodniowe spotkania w stylu TED poszerzają horyzonty naszych projektantów i deweloperów.
  • Elastyczne godziny pracy - pierwsze „hello” pojawia się na Slacku około 6 rano, ale są tacy, którzy lubią się wyspać, dla nas to nie problem.
  • Work-life-balance- może dla niektórych to tylko hasło, dla nas to święta zasada! Lubimy pracować, ale lubimy też kreatywnie spędzać czas wolny dlatego nie praktykujemy nadgodzin.
  • 50% zwrotu sprzętu - płacimy połowę ceny za sprzęt potrzebny do pracy i na zawsze pozostaje on Twoją własnością (good deal!)

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie, to prześlij CV, opis/prezentację najlepszych projektów oraz parę zdań, które przekonają nas do Twojej kandydatury.

14 000 - 18 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B